Potřebujete pomoc?

Pomocná sila

Popis pracovnej pozície

Hľadáme kultivovanú, spoľahlivú, poriadkumilovnú a najmä diskrétnu pani na upratovanie. Každodennou náplňou práce je kvalitné a poctivé upratovanie súkromných priestorov a udržiavanie chodu domácnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom prostredí a nadštandardné finančné ohodnotenie. Ubytovanie je zabezpečené.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

Od 900€ do 1000€.

Pracovný pomer

  • Plný úväzok

Možný termín nástupu

ASAP

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Príjemné vystupovanie,
  • zmysel pre detail a poriadok,
  • skúsenosti s podobnou pozíciou,
  • v prípade potreby ochota pracovať aj cez víkend.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je BRATISLAVA.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Odeslat CV