Do you need help?

Vianočná sezóna začína - hľadáme posily na zákaznícku podporu do Pezinka

Popis pracovnej pozície

Je síce stred leta, no u nás v Dedoles už začína klopkať na dvere vianočná sezóna.

Ako každý rok rozširujeme náš tím zákaznickej podpory o ďalších členov - aby naši zákazníci dostali čo najlepší servis a ich objednávky boli v poriadku a načas pod vianočným stromčekom.

Nalaď sa na vianočnú atmosféru s nami. Hľadáme šikovných ľudí k našim milým dievčatám už od októbra. Pracuj u nás a budeš mať aj Ty možnosť nakúpiť si darčeky so zamestnaneckou zľavou a potešiť svojich blízkych originálnymi produktami Dedoles :-)

Zmluva sa uzatvára na dobu určitú - do 31.12.2019 s možnosťou predĺženia pre tých najlepších :)

Zamestnanecké výhody, benefity

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné. A v neposlednom rade budeš mať milú tímlíderku Aďku, ktorá sa vždy stará o to, aby boli spokojní nie len zákazníci, ale predovšetkým aj jej ľudia v tíme. :-)

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

850 Eur brutto

Pracovný pomer

  • Plný úväzok
  • Práca na dohodu
  • Skrátený úväzok

Miesto práce

Drevárska 23, 902 01 Pezinok

Možný termín nástupu

01.10.2019

Pracovný režim

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- slovenský jazyk ako materinský jazyk alebo expert je podmienkou (písomne a ústne)

- každý ďalší jazyk je veľká výhoda :-)

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Vzhľadom na nariadenie o spracovaní osobných údajov budeme spracúvať iba životopisy, ktoré nám prídu cez stránku PROFESIA a ktoré tak akceptujú súhlas so spracovaním osobných dát.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle nového nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR).

Spoločnosť

Názov spoločnosti

Dedoles, s. r. o.

Popis spoločnosti

Dedoles.sk - Creative fashion destination. Dedoles je internetový obchod s originálnymi produktami s pridanou hodnotou, ktoré predávame do 7 európskych krajín. Dedoles má rád prírodu, umenie, pozitívne myslenie a radosť zo života.

V Dedolese pracuje tím mladých ľudí, ktorí kráčajú za veľkou víziou. Máme špeciálny vizuálny štýl produktov a rozbiehame vlastnú značku oblečenia GOOD MOOD. Pôsobíme na SK, CZ, HU, RO, DE, AT a PL trhu.

Viac info o nás na http://dedoles.sk/filozofia/

Miesto výkonu práce

  • Pezinok

Send CV