Kreatívec na tvorbu krátkych videí

Popis pracovnej pozície

Baví Ťa tvorba videí a sršíš kreatívnymi nápadmi?

Aktuálne hľadáme niekoho, kto nám pomôže s tvorbou krátkych a predajných videí do kampaní a budeme tak rozširovať veselú náladičku do sveta spolu s našimi veselými ponožkami Good Mood :-)

Táto brigáda je vhodná pre šikovných študentov alebo absolventov, ktorí sa venujú tvorbe videí a už majú nejaké pekné videá za sebou.

Natočte krátke 15-30 sekundové video s našimi ponožkami (alebo inými), zašlite ho na do 20.9.2019 a možno práve Vy vyhráte tento minikonkurz na nášho nového kolegu/kolegyňu ♥

Inspirovať sa môžeš našimi videjkami na Facebooku či Instagrame.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme.  Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

5 Eur/brutto na hodinu

Pracovný pomer

  • Internship, stáž
  • Práca na dohodu

Možný termín nástupu

Dohodou

Pracovný režim

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Prax

Prax v odbore: marketing, videotvorba

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • kreativita
  • skúsenosť s tvorbou videí a aspoň malé portfólio
  • chuť rozširovať dobrú náladu :-)

Spoločnosť

Názov spoločnosti

Dedoles, s. r. o.

Popis spoločnosti

Dedoles.sk - Creative fashion destination. Dedoles je internetový obchod s originálnymi produktami s pridanou hodnotou, ktoré predávame do 7 európskych krajín. Dedoles má rád prírodu, umenie, pozitívne myslenie a radosť zo života.

V Dedolese pracuje tím mladých ľudí, ktorí kráčajú za veľkou víziou. Máme špeciálny vizuálny štýl produktov a rozbiehame vlastnú značku oblečenia GOOD MOOD. Pôsobíme na SK, CZ, HU, RO, DE, AT a PL trhu.

Viac info o nás na http://dedoles.sk/filozofia/

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

Send CV