Do you need help?

Natierač v kabínach

Job description

Máte skúsenosti s prípravou, povrchovou úpravou a striekaním kovových výrobkov a konštrukcií? Ponúkame Vám dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti!

Pracovná náplň pozostáva z:

  • Povrchovej úpravy čistením a odmasťovaním plôch pred náterom,
  • prípravy materiálov- namiešávanie farieb,
  • striekania vagónov, dielcov a kovových konštrukcií vysokotlakovými striekacími zariadeniami v súlade s technickými postupmi,
  • kontrola výsledných náterov, v prípade nedostatkov ich odstránenie.

Natierač na tejto pozícií vykonáva prácu v otvorených alebo uzavretých kabínach.

Other benefits

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Information about the position

Offered salary:

V ČASOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/hod. do 4,20€/hod. a v ÚKOLOVEJ MZDE základná zložka mzdy od 3,88€/Nhod. do 4,20€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.

Possible starting day:

Dohodou

Job requirements

Required education

  • Stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventa

Specialization

  • Maliar,
  • lakovač/lakovník.

Work experience

1 rok

Personal prerequisites

Práca je vhodná pre manuálne zručného kandidáta s technickým zmýšľaním, priestorovou predstavivosťou, ochotou pracovať na zmeny a so vzdelaním v odbore maliar, lakovač/lakovník. Požadované sú predchádzajúce pracovné skúsenosti v danom odbore.

Information about selection process

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu 1.6.2018. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Company

Company name

TATRAVAGÓNKA a.s.

Main company sector

  • Strojársky priemysel

Location of work

  • Poprad

Send CV