Do you need help?

Referent na odd. predaja s anglickým jazykom

Popis pracovnej pozície

Na oddelenie predaja hľadáme komunikatívneho, asertívneho a spoľahlivého kolegu/kolegyňu s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Čo bude Vašou náplňou práce?

Spracovaný, schválený a podpísaný obchodný prípad/ zmluva je obchodníkom odovzdaný referentovi predaja- Vám (kandidátovi, ktorého hľadáme). Na projekte nebudete pracovať sám, ale v súčinnosti s našim obchodníkom, projektovým manažérom a ďalšími predajcami.

Náplň práce:

  • Vybavovanie všetkých požiadaviek zákazníka pri realizácií zmluvnej dodávky,
  • pravidelné sledovanie plnenia obchodného prípadu,
  • informovanie zákazníka o aktuálnom stave obchodného prípadu,
  • sledovanie a zodpovednosť za úhrady splatných faktúr k prideleným obchodným prípadom,
  • zasielanie zákazníkom vyjadrenia reklamačného oddelenia pri reklamáciách,
  • vyhodnocovanie spokojnosti zákazníka s realizáciu projektov 1x ročne,
  • preklady k obchodnému prípadu do a z anglického jazyka,
  • propagovanie mena a značky firmy Tatravagónka a.s. na výstavách a veľtrhoch.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

Mesačne od 750€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti), bonus za dochádzku 50€ mesačne, mesačné prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Pracovný pomer

  • Plný úväzok

Možný termín nástupu

Dohodou

Pracovný režim

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Komunikačné schopnosti, schopnosť vyjednávania, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita,
  • znalosť technickej dokumentácie - výhodu,
  • znalosť práce v programe SAP- výhodou,
  • prax min. 2 r. na podobnej pozícií- výhodou,
  • anglický jazyk- podmienkou, druhý jazyk- výhodou.

Informácie o výberovom konaní

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Miesto výkonu práce

  • Poprad

Send CV