Do you need help?

Koordinátor v strojárskej spoločnosti s nemeckým jazykom

Popis pracovnej pozície

Hľadáme nového kolegu, ktorý je proaktívny, nemecky hovoriaci, má strojárske vzdelanie a organizačné schopnosti.

Pracovná náplň:

  • Zúčastňovať sa na prebierkach vagónov a koordinovať tieto prebierky,
  • spolupracovať so zástupcami našich zákazníkov za účelom tlmočenia, ich sprevádzania vo výrobe a kontrole výrobných procesov,
  • spolupráca pri interných a externých auditoch a vyhotovovanie správ z auditov a koordinovanie nápravných opatrení.
  • spolupracovať s inými úsekmi spoločnosti a zabezpečovať spätnú väzbu z prebierok a auditov,
  • spolupracovať pri tvorbe a úprave plánov kvality a ich jazykových verzií.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

900€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti), 50€ dochádzkový bonus, mesačné prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Pracovný pomer

  • Plný úväzok

Možný termín nástupu

Dohodou

Pracovný režim

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Rozhodovacie a riadiace schopnosti,
  • komunikatívnosť,
  • nemecký jazyk aktívne- podmienkou, druhý cudzí jazyk- výhodou,
  • SAP- výhodou,
  • 8D metodika- výhodou,
  • norma ISO9001 (systém riadenia kvality)- výhodou.

Informácie o výberovom konaní

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Miesto výkonu práce

  • Poprad

Send CV