Do you need help?

Technológ montáže

Popis pracovnej pozície

Hľadáme skúseného technológa, ktorý bude zodpovedný za pridelený vagónový projekt, riadenie tímu z pohľadu projektu ako aj ľudských zdrojov.

Ďalšie úlohy a zodpovednosti:

  • Riadenie a komplexné zabezpečovanie činnosti vývoja technologických procesov,
  • spracovanie technologických kusovníkov vrátane zmien/úprav technologickej dokumentácie,
  • posudzovanie konštrukcie výrobkov z hľadiska technológie,
  • zabezpečovanie reklamácií, znižovanie prácnosti, materiálových nákladov a optimalizáciu využitia materiálu,
  • riešenie operatívnych problémov v technologickom procese výroby.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku 50 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2€/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu vo výške 60€.
  • Až 500€ referral program.
  • Jazykové kurzy- zdarma.
  • Športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

Mesačne od 1000€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, vianočná a dovolenková odmena. Pri mzde 1000€btt. možná priemerná mesačná mzda 1300€.

Pracovný pomer

  • Plný úväzok

Možný termín nástupu

Dohodou

Pracovný režim

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vhodné pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vysokoškolské vzdelanie- technické,
  • skúsenosti s tvorbou technologických postupov,
  • prax v odbore, príp. na pozícií technológa min. 2 roky,
  • proaktívnosť, tímovosť, odolnosť voči stresu,
  • znalosť cudzieho jazyka- výhodou.

Informácie o výberovom konaní

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis príp. nás kontaktujte telefonicky na t.č. 0918 735 724.
  • Kandidátom, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Miesto výkonu práce

  • Poprad

Send CV