Do you need help?

Strojný zámočník- ručné rovnanie

Popis pracovnej pozície

Hľadáte prácu v Prešovskom regióne? My hľadáme nových kolegov!

Náplň práce strojného zámočníka:

  • Opracováva strojné súčasti pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu.
  • Zostavuje jednotlivé časti strojov a strojných zariadení.
  • Vykonáva jednoduché opravy a údržbu zverených strojov a zariadení.
  • Zodpovedá za kvalitu pridelenej práce.

Iné výhody

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie.
  • Odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne.
  • Akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.
  • Referral program až 500 eur.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

Základná zložka mzdy od 3,88€/Nhod. do 4,36€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.

Miesto práce

Poprad

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventa

Prax

1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme manuálne zručného, časovo flexibilného kolegu so zodpovedným prístupom k pracovných povinnostiam, so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie a základnou znalosťou strojárskych výrobných technológií.

Iné požiadavky

Pre výkon práce je potrebný kurz DG-2, DG-3.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Miesto výkonu práce

  • Poprad

Send CV