Do you need help?

Viazač bremien/ Žeriavník

Popis pracovnej pozície

Hľadáme kandidáta, ktorý má predchádzajúcu skúsenosť s viazaním bremien v strojárskej spoločnosti.

  • Samostatne viazať, upevňovať a zaväzovať bremená a nosné orgány zariadení,
  • zaistiť bezpečné uviazanie, upevnenie manipulovaného bremena a jeho následné uloženie na miesto skladovania, opracovania resp. na dopravný prostriedok,
  • obsluha zdvíhacieho zariadenia- žeriavu.

Iné výhody

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 80€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Informácie o pracovnej pozícii

Ponúkaný plat

3,80€/hod. + 80€ mesačne dochádzkový bonus, 50€ bonus za nadčasy, mesačné prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Možný termín nástupu

ASAP

Požiadavky k pracovnej pozícii

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventa

Prax

1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Žeriavnický preukaz, obsluha zdvíhacích zariadení,
  • viazačský preukaz,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita.

Informácie o výberovom konaní

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.

Spoločnosť

Názov spoločnosti

TATRAVAGÓNKA a.s.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Strojársky priemysel

Miesto výkonu práce

  • Poprad

Send CV